Opis stanowiska pracy

Biura Rachunkowe "JAROŃ & JAROŃ" są jednym z najszybciej rozwijających się firm na rynku usług księgowych.

W tym momencie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA do oddziału w Krzeszowicach

Opis stanowiska:

- Prowadzenie Ksiąg Handlowych oraz PKPiR

- Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT

- Prowadzenie kadr i płac

- Kontrola prawidłowości dokumentów księgowych

- Bieżący kontakt z Klientami Biura

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Stabilne zatrudnienie

- Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze

- Pomoc merytoryczną oraz możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Ksiąg Handlowych
- Dobra znajomość zagadnień księgowych i bieżących przepisów prawa podatkowego
- Systematyczność, dokładność

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość programów księgowych ENOVA, OPTIMA lub SAP Business One

Prezentacja firmy

Biura Rachunkowe JAROŃ & JAROŃ, zajmującą się profesjonalną obsługą rach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna