Samodzielna księgowa

Berg Holding S.A

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki oraz podmiotów powiązanych,
  • przygotowywanie oraz weryfikacja odpowiednich deklaracji CIT, PIT, VAT oraz ZUS;
  • sparcie w kwestiach księgowych i podatkowych;
  • uzgadnianie rozrachunków oraz sald kont księgowych;
  • dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług;
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych dokumentów sprawozdawczych;
  • rozliczanie stanów magazynowych.

OFERUJEMY:

  • elastyczne zatrudnienie;
  • możliwość rozwoju w ramach spółki oraz podmiotów z nią powiązanych;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne premie uznaniowe;
  • praca w młodym, ambitnym zespole pełna wyzwań.

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza, biuro rachunkowe;
  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne (finanse, rachunkowość);
  • doświadczenie w dziale księgowym (mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej, nieruchomości oraz w prowadzeniu rachunkowości spółek akcyjnych notowanych na rynku publicznym);
  • znajomość zagadnień księgowych, przepisów podatkowych oraz prawnych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętności analityczne;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • mile widziana znajomość programu Microsoft Dynamics NAV, SAP lub innym opartym na systemie ERP,
  • mile widziana osoba, prowadząca własną działalność.

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa