Samodzielna księgowa

Jaworzno, śląskie

Krawaccy Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze podatkowym.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą
- prowadzenie ewidencji przychodów dla zryczałtowanego podatku dochodowego
- sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych VAT, PIT oraz plików JPK
- prowadzenie ewidencji środków trwałych i ewidencji wyposażenia
- obsługa programu symfonia mała księgowość

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej
- obsługa programów księgowych
- bieżąca znajomość przepisów podatkowych
- samodzielność, dokładność

KRAWACCY Sp. z o.o. Spółka doradztwa podatkowego jest nowoczesną i rozwijająca się spółka... świadcząca usługi z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i rozliczeń podatkowych oraz outsourcingu kadrowo-płacowego.

Nasze usługi realizujemy z najwyższym zaangażowaniem i sumiennością, wychodząc z założenia, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim zadowolenie Klienta.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.800,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse