Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

SAMODZIELNA KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ PROGRAMU COMARCH OPTIMA

44-100 Gliwice, śląskie

AMD TAX Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Biuro Doradztwa Podatkowego AMD TAX Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Samodzielna Księgowa
Miejsce pracy: Gliwice
Najważniejsze obowiązki:
• prowadzenie księgowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• kontrola dokumentów pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
• sporządzanie dokumentacji księgowej oraz podatkowej,
• księgowanie dokumentów księgowych spółek.

Wymagania

• wykształcenie z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii,
• min. 3 lata doświadczenia na stanowisku pracy w księgowości
• znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
• znajomość zagadnień podatkowych (VAT, CIT, PIT),
• dobra znajomość PROGRAMU COMARCH OPTIMA
• dobra organizacja pracy,
• samodzielność,
• odpowiedzialność,
• dokładność, skrupulatność, systematyczność.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu biura doradztwa podatkowego.
Do... tej pory skutecznie realizujemy współpracę z naszymi klientami , a jako potwierdzenie posiadamy referencje od zadowolonych z naszych usług Klientów.
Nasze biuro świadczy usługi doradztwa podatkowego w ramach umów z naszymi klientami.Jesteśmy przekonani, iż sprostamy Państwa oczekiwaniom, a poziom Państwa zadowolenia będzie wysoki.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Księgowość / Audyt