Samodzielna księgowa z obsługą kadr i płac

RUDIGER BI P.S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy i realizacją nowych projektów szukamy osoby na stanowisko

Samodzielna Księgowa z obsługą Kadr i Płac o szerokim zakresie obowiązków:

• Samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych oraz KPiR
• Sporządzanie sprawozdań finansowych
• Sporządzaanie list płac i dokumentacji kadrowej
• Obsługa programu Płatnik

Stanowisko jest samodzielne, dlatego poszukujemy osoby odpowiedzialnej oraz rzetelnej. Praca wśród młodych ludzi w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia na stanowisku księgowym
  • szkolenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród klientów
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • miłą atmosferę pracy z młodymi ludźmi
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia

Wymagania

• Oczekujemy znajomości przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
• samodzielności, rzetelności i zaangażowania
• edukacji w zakresie księgowości
• znajomość programów księgowych

Mile widziane:
• znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Szukamy osób, które dobrze funkcjonują w niedużym, ale zgranym zespole.

Prezentacja firmy

RUDIGER BI P.S.A. to firma świadcząca usługi księgowe i kadrowo płacowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa