Samodzielna Księgowa z językiem angielskim lub niemieckim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Samodzielne stanowisko w dziale księgowości. Pełna księgowość, sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, sprawozdania finansowe jednostkowego wg UOR, przygotowanie danych do konsolidacji dla grupy, księgowanie faktur zakupu, sprzedaży,wyciągów bankowych, PLN/EURO, listy płac leasingi samochodowe, rezerwy. Udział w zamknięciu miesiąca.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma developerska ( biura, galerie handlowe, hotele)

Opis stanowiska

  • Księgowanie zakupowych i sprzedażowych zdarzeń gospodarczych
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych - bilans / rachunek zysków i strat
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP
  • Przygotowanie dokumentacji oraz współpraca z zewnętrznym audytem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - finansowe
  • ok. 2 - 4 lata doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości.
  • doświadczenie w biurze rachunkowym lub branży nieruchomości/hotelarskiej

Wiedza:

  • praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości
  • mile widziane osoby mające doświadczenie w MSSF
  • znajomość SAP - mile widziane
  • MS Excel

Wymagania językowe

  • dobra znajomość języka angielskiego min B2 lub niemieckiego

Kompetencje osobiste

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów, dobre umiejętności analityczne
  • umiejętność organizacji pracy; dokładność, pracowitość i samodzielność w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • umowa o prace, atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca stajonarana (2 razy w msc HO, co 2 tyg piątki wolne)
  • Benefity pozapłacowe: szeroki pakiet medyczny, karta sportowa
  • Bonus roczny zależny od wyników finansowych firmy
  • Zdobycie wiedzy w dobrej firmie na rynku nieruchomości.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page