Samodzielna Księgowa/-y

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: SAMK/03/2019 Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Sporządzanie deklaracji VAT;

• Księgowanie dokumentów ( między innymi: wyciągi bankowe, faktury VAT)

• Kalkulacja podatku CIT;

• Sporządzanie raportów dla Klientów: rachunek zysków i strat, bilans.

• Prowadzenie korespondencji z urzędami;

• Organizacja obiegu dokumentów Klientów. Samodzielna Księgowa

Wymagamy:

• Doświadczeni 3-letnie na podobnym stanowisku;

• Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków, VAT i CIT;

• Wykształcenie wyższe;

• Bardzo dobra znajomość Excela

• Mile widziana znajomość programu Symfonia i SAP;

• Język angielski w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodną komunikację

• Samodzielność w działaniu;

• Dobra organizacja;

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznym zespole;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Możliwość rozwoju kompetencji.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: SAMK/03/2019

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.