Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym

Finance Center Sp. z o.o.

40-857 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa / Księgowy w Biurze Rachunkowym

Miejsce pracy: Katowice

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Obsługę klientów w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych oraz KPiR;
  • Przygotowywanie odpowiednich deklaracji CIT, PIT, VAT;
  • Bieżące wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych;
  • Dbałość o najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów.

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:

• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym – warunek konieczny;
• Doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych – będzie dodatkowym atutem;
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość) - będzie dodatkowym atutem;
• Dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych;
• Znajomość systemu Symfonia;
• Rzetelność, odpowiedzialność i terminowość.

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wsparcie w rozwoju zawodowym i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Profesjonalne szkolenia merytoryczne
• Partnerską kulturę firmy;
• Bogaty pakiet benefitów.

Wynagrodzenie:

2,5 do 7 tys. złotych netto – zależne od umiejętności oraz od ilości obsługiwanych firm i Spółek.

Prezentacja firmy

Tworząc nasze Biuro Rachunkowe od 2009 roku jesteśmy w pełni świa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa