Samodzielna Ksiegowa - ursynów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest szybko rozwijająca się spółka mediowa, która poszukuje osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie
  • Przenoszenie ksiąg z zewnętrznego biura księgowego
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych oraz przygotowanie plików JPK
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Dbanie o regulowanie zobowiązań zgodnie z terminami płatności
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z kontrahentami
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki)
  • Sporządzanie deklaracji do towarów i usług
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy a podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość programu SAGE Symfonia - WARUNEK KONIECZNY
  • Bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL
  • Dokładność i skrupulatność, umiejętności analityczne
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętne zarządzanie czasem własnym i ustalanie priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Pracę w nowoczesnym, luksusowym biurowcu na Ursynowie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page