Samodzielna księgowa - stabilne zatrudnienie + wysokie zarobki! - Wieluń

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wieluń, łódzkie

Miejsce pracy: Wieluń
Zadania na tym stanowisku to:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie wymaganych, różnych sprawozdań
  • Przygotowywanie bieżących dokumentów, np. do leasingu
  • Prowadzenie dokumentów sprzedażowych, kosztowych
  • Wprowadzanie przelewów, wystawianie faktur
  • Sporządzanie raportów do KRS

Szukamy osoby, która wyróżnia się:
  • Min. 2-letnim doświadczeniem  związanym z księgowością (mile widziane doświadczenie w transporcie)
  • Wykształceniem wyższym: ekonomiczne i pokrewne
  • Wykształceniem średnim, jeśli jest duże doświadczenie w księgowości
  • Koniecznie: znajomość programu Rewizor Insert
  • Znajomość j. angielskiego będzien dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjny czas pracy: 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia!
  • rozwój w młodym zespole, w firmie specjalizującej się w branży transportu, spedycji i logistyki
  • szkolenia stanowiskowe rozwijące umiejętności oraz pogłębiające wiedzę z zakresu księgowości

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.