Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Trenkwalder

Zgierz, Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz, Łódź
Obowiązki:
  • księgowanie operacji gospodarczych spółki:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego,
  • samodzielne prowadzenie rejestrów VAT zgodnie ze stosownymi przepisami; przygotowanie księgowań,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych),
  • dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych oraz przychodowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych i statystycznych,
  • współpraca z US, GUS, bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziane,
  • trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowym,
  • znajomość przepisów księgowych (pełna księgowość) oraz podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnio komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej, organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zależne od posiadanych kwalifikacji,
  • dostęp do aktualnych przepisów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy