Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Trenkwalder

Wrocław, Świdnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Świdnica
Obowiązki:
  • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń należnych,
  • dekretowanie i księgowanie wszystkich dokumentów księgowych,
  • rozliczenia delegacji służbowych, uzgodnienia sald bankowych,
  • rozliczanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • rozliczenia gospodarki magazynowej,
  • nadzór nad prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej,
  • wspomaganie kontrolera przy opracowywaniu rocznego budżetu dla lokalizacji zakładu, przy jednoczesnym opracowywaniu i wdrażaniu miesięcznej metodologii prognoz oraz ułatwianiu przygotowania i dystrybucji miesięcznego zestawienia pomiarów wydajności i przeglądów operacyjnych,
  • definiowanie i konfigurowanie procesów nowej firmy zgodnie ze standardami raportowania grupowego.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - mile widziane,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale księgowości na stanowisku samodzielnym w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT oraz PIT,
  • znajomość programu Excel,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy.

Oferujemy:
  • pracę w przyjaznej atmosferze w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym,
  • stabilne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • komfortowe miejsce pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy