Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
11/2020

Zadania:

  • Przygotowywanie, sprawdzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP i inne)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatki lokalne, itp.), oraz współpraca z doradcą podatkowym
  • Analiza sald kont księgi głównej z dziennikami pomocniczymi
  • Bieżąca analiza rozrachunków z kontrahentami, potwierdzanie i uzgadnianie sald
  • Przygotowywanie bieżących analiz i zestawień na potrzeby Spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość lub ekonomia)
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa finansowego i podatkowego
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zlecenie na około 3 miesięce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę home office

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.