Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.
Oferta wyróżniona

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielna Księgowa /  Samodzielny Księgowy.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek z branży nieruchomości
  • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Współpraca oraz udzielanie niezbędnego wsparcia młodszym członkom zespołu
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • Przygotowywanie raportów GUS oraz NBP,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Kontakt z urzędami skarbowymi/bankami/GUS/NBP/audytorami,
  • Raportowanie oraz dbanie o komunikację zgodnie z wymogami Klienta

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości,
  • Dobrą znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości,
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na program Excel),
  • Dobrą znajomość j. angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Samodzielność w pracy,

Nasz Klient zapewnia:

  • Wsparcie rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport oraz pakiety medyczne),
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i profesjonalnym zespole ekspertów,

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse