Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Samodzielna Księgowa/Samodzielny KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • prowadzenie i nadzór spraw rachunkowych i bieżącej księgowości
  • prowadzenie i weryfikacja rozliczeń podatkowych klientów (CIT, VAT i innych), przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • księgowanie i rozliczanie transakcji zagranicznych (export, import, WNT, WDT
  • przygotowywanie i weryfikacja sprawozdań finansowych, współpraca z audytorem, przygotowanie bilansu oraz raportów na potrzeby zarządu
  • zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych z wymogami ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych oraz pozostałej obowiązkowej sprawozdawczości,
  • efektywna komunikacja z klientami, współpracownikami oraz specjalistami z innych zespołów,
  • nadzorowanie pracy mniej doświadczonych osób w zespole,
  • udział w strategicznym rozwoju naszego zespołu
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania:

  • Wyższe w obszarze finansów (rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 4/5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych z zakresu VAT ( mile widziane z zakresu odwrotnego obciążenia)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniu
  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
  • Umiejętność czasu pod presją czasu
  • Znajomość systemów ERP

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie działającej wg zachodnich standardów,
  • możliwość szkoleń i poszerzania wiedzy,
  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności,
  • pakiet socjalny, obejmujący opiekę medyczną, możliwość korzystania z dofinansowanych kart na zajęcia sportowe i rekreacyjne,
  • miłą atmosferę i pyszną kawę :)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.