Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego / Samodzielnej Księgowej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Księgowanie faktur zakupowych, krajowych i zagranicznych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie raportów / zestawień zgodnie z potrzebami spółki
  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków
  • Sporządzanie deklaracji VAT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • Wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na program Excel)
  • Dobrą znajomość j. angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz bardzo dobrą organizację pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Nasz Klient zapewnia:

  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i profesjonalnym zespole ekspertów

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse