Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktur finansowych poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego (m/k). Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie księgowości oraz raportowanie dotyczące kilku wybranych projektów (nieruchomości na różnym etapie inwestycji). Język angielski na poziomie umożliwiającycm biznesową komunikację jest wymagany z uwagi na międzynarodowy charakter spółki.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wszelkich operacji gospodarczych zgodnie z UoR
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych (VAT, CIT, podatek od nieruchomości)
  • Ewidencja czynnych i biernych RMK, środków trwałych oraz WNiP
  • Przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wciągów
  • Raportowanie do GUS i NBP
  • Kontrola rozrachunków i uzgadnianie sald
  • Współpraca z audytem oraz kontrolami skarbowymi
  • Udział w procesie budżetowania oraz kontrola jego wykonania
  • Kontrola przepływów pieniężnych i zarządzanie bieżącą płynnością finansową

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowanie Finanse i Rachunkowość
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży nieruchomości lub biurze rachunkowym
  • Doświadczenie w jednoczesnym prowadzeniu księgowości kilku podmiotów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz systemów księgowych - preferowanie Symfonia
  • Mile widziane doświadczenie w kadrach i płacach
  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność ustalenia priorytetów

Oferujemy

  • Stabilny pracodawca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Biuro w Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page