Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kancelaria Prawna Skarbiec

Warszawa, Okęcie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

Główne zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości oraz KPiR zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • wykonywanie czynności związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych, tj. uzgadnianie kont, rozrachunków, potwierdzenia sald,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, JPK-V7, VAT- UE) oraz sprawozdań do GUS,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych raportów, analiz i zestawień,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS,
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze klientów,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale księgowym na wyżej wymienionym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym,
  • znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office i arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • sumienność, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • chęć pogłębiania wiedzy,
  • znajomość systemu Raks będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku kancelarii prawnych w Polsce;
  • pakiet socjalny: opieka medyczna LuxMed z bezpłatnym pakietem stomatologicznym lub karta Multisport

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja