Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest nowoczesna firma produkcyjno-handlowa z branży elektronicznej

Informacje o kliencie

W związku z budową lokalnego działu księgowego, przeniesieniem procesów i wdrożeniem nowego systemu finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Samodzielnej księgowej/Samodzielnego Księgowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości oraz przygotowywanie raportów dla 3 spółek grupy kapitałowej. Stanowisko może zainteresować osoby, które chętnie pracują w języku angielskim i chciałyby pracować w firmie, która przechodzi unifikację i modernizację rozwiązań.

Opis stanowiska

  • Przejęcie zadań od Zespołu Księgowego zlokalizowanego w centrali spółki
  • Księgowanie dokumentów kosztowych, rozliczeń międzyokresowych, uzgodnienia kont
  • Koordynacja, inicjowanie i monitorowanie poprawności operacji księgowych/podatkowych
  • Zarządzanie obszarem księgi głównej w tym przygotowywanie rozliczeń VAT
  • Udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych
  • Współpraca z audytorem wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Udział w projekcie wdrożenia SAP

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego- w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe -finanse/księgowość
  • Bardzo dobra znajomość polskich przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość IFRS - mile widziana
  • Praktyczna znajomość Excela
  • Doświadczenie w SAP- mile widziane
  • Doświadczenie w międzynarodowych organizacjach
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Doświadczenie w procesie tranzycji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page