Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami o rachunkowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • bezpośredni kontakt z klientem,
  • kalkulacja zobowiązań podatkowych i terminowe informowanie klientów o wynikach,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie rachunkowości zarządczej,
  • uczestnictwo w procesach optymalizacji obiegu dokumentów firmy,
  • docelowo kierowanie kilkuosobowym zespołem księgowym.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • znajomość programu Symfonia,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • samodzielności i systematyczność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zasady wynagradzania,
  • stabilne zatrudnienie,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość awansu na kierownika zespołu księgowego.

Prezentacja firmy

Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa