Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

DT Swiss

Oborniki, k. Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości komponenty rowerowe. Produkty DT Swiss to precyzja i niezawodność. Szwajcarska inżynieria i innowacje odegrały kluczową rolę w tym, że w krótkim czasie DT Swiss przerodziło się z producenta szprych rowerowych w wiodącego światowego dostawcę szprych, nypli, felg, piast, kół i układów zawieszenia.

Miejsce pracy: Oborniki k. Poznania

Od kandydata oczekujemy:

  • kierunkowe wyższe wykształcenie,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie,
  • wiedzę i praktykę w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw.
  • Poza znajomością zagadnień księgowych wymagana znajomość przepisów podatkowych.

Mile widziana praktyka w obsłudze SAP.

Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Kandydat powinien cechować się:

  • dobrą organizacją pracy,
  • odpowiedzialnością,
  • sumiennością oraz samodzielnością.

Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów poprzez opcję aplikuj bądź przesłanie CV na adres info.pl@dtswiss.com

! Koniecznie należy dopisać: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez DT Swiss-Polska Sp. z o.o. 64-600 Oborniki ul. Towarowa 36; e-mail: info.pl@dtswiss.com dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Prezentacja firmy

DT SWISS to globalna firma, która rozwija, produkuje i sprzedaje wysokie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse