Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Klient infoPraca.pl

Mszczonów, Tarczyn, mazowieckie

Firma o profilu produkcyjno-handlowym zatrudni osobę na stanowisko :

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Mszczonów, Tarczyn

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych w firmie produkcyjnej
  • Rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych oraz spoza UE
  • Rozliczanie produkcji
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń z US oraz ZUS, a także nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych, zestawień i analiz
  • Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych
  • Dbanie o kompletność i rzetelność dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych
  • Prowadzenie spraw personalnych (kadrowych)
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników i zleceniobiorców
  • Ewidencjonowanie i księgowanie środków trwałych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości
  • Dobra znajomość standardów i zasad rachunkowości, ustawy o rachunkowości, a także umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Praktyczna znajomość zagadnień występujących w przedsiębiorstwie produkcyjnym lub usługowym
  • Znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.