Samodzielna Ksiegowa/Samodzielny Księgowy

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za: prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, naliczanie oraz księgowanie amortyzacji, uzgadniane transakcji magazynowych

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy, która będzie wspierać Finance Managera

Opis stanowiska

  • Bieżące księgowanie wyciągów oraz uzgadniane kont bankowych
  • Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych oraz faktur zakupu, bieżące wyjaśnianie niezgodności
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz WNiP, naliczanie oraz księgowanie amortyzacji
  • Uzgadniane transakcji magazynowych
  • Rozliczanie oraz księgowanie delegacji krajowych oraz zagranicznych
  • Przygotowywanie danych oraz dokumentów do audytu finansowego
  • Mile widziany: współudział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych oraz przygotowywaniu not do sprawowania finansowego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - finanse i rachunkowość (lub podobne)
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawda podatkowego
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page