Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Smart-HR

Katowice, śląskie

Smart-HR
SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, lidera na lokalnym rynku outsourcingu usług księgowych i audytu, mającej stabilną pozycję na rynku lokalnym i regionalnym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów spółki, w tym:
  • Księgowanie dokumentów finansowych,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie finansowo-księgowym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość lub pokrewne),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Pracodawca oferuje:

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz inne atrakcyjne benefity (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Smart-HR