Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych firm
  • Dekretowanie przyjętych dokumentów księgowych oraz prawidłowe ich wprowadzenie do systemu księgowego
  • Comiesięczna analiza obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych w celu zidentyfikowania potencjalnych nieprawidłowości w ujęciu księgowym operacji gospodarczych klientów biura podatkowego
  • Przygotowywanie deklaracji PIT, VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Przygotowywanie Bilansu i RZIS
  • Współpraca z aktualnymi klientami firmy w zakresie wsparcia z obszaru księgowości
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • Sporządzenie raportów dodatkowych zgodnie z umową z klientami

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym (preferowane osoby ze stażem pracy w biurach rachunkowych)
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w dynamicznym środowisku pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT
  • Umiejętność szybkiego i szerokiego kojarzenia faktów oraz wyciągania logicznych wniosków
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i optymalnego wykorzystywania czasu pracy
  • Znajomość programu Comarch Optima
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton