Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Devire

Gdynia, pomorskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Gdynia

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego.

Umowa czasowa - do końca 2020 roku.

Zadania:

  • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • ewidencjonowanie środków trwałych
  • przygotowanie deklaracji podatkowych
  • przygotowanie sprawozdań GUS, NBP
  • kontrola rozrachunków i dokonywanie płatności
  • organizacja i prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych
  • kontrola dokumentów księgowych
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
  • nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca

Oczekiwania:

  • min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna wiedza z zakresu zasad rachunkowości oraz znajomość przepisów podatku VAT i podatków dochodowych
  • znajomość obsługi systemu SAP
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Nasz klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę pełną nowych wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
Devire Devire Devire Devire