Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa ZNAK

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w dziale księgowości na stanowisku: Samodzielnej Księgowej/Samodzielnego Księgowego.

Oferujemy:

- pracę w jednej z największych bydgoskich kancelarii księgowych,

- stałe podnoszenie kwalifikacji,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- elastyczne godziny pracy,

- przyjazną atmosferę w pracy,

- docelowo możliwość aplikowania na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:

- opisywanie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- klasyfikowanie i dekretowanie dokumentów księgowych,

- wprowadzanie danych do systemu księgowego,

- weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych,

- wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych,

- sporządzanie analiz i raportów dla klientów kancelarii,

- bieżące kontakty z obsługiwanymi klientami kancelarii.

Wymagania

Dodatkowym atutem będzie:

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

- wyższe wykształcenie kierunkowe,

- umiejętność zarządzania zespołem.

Prezentacja firmy

Kancelaria Ekonomiczno-Księgowa ZNAK działa na rynku bydgoskim od blisko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse