Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Interselect sp. z o.o.

Brwinów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym

ewidencja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży

ewidencja i rozliczanie transakcji wewnątrzunijnych, eksportowych, importowych

księgowanie i wyliczenia wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,

przygotowywanie przelewów bankowych ewidencja i rozliczanie wyciągów bankowych w PLN i walutowych

przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

Obliczanie wynagrodzeń;

współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, )

uzgodnienia i potwierdzenia sald z kontrahentami

sporządzenie sprawozdania finansowego Spółki.

Wymagania

Nasze wymagania:

znajomość języka polskiego i ukraińskiego/rosyjskiego

znajomość programu 1C Enterprise - ERP

wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

umiejętność sporządzania bilansu zarządczego, rachunku zysków i strat, CashFlow

dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych, w tym z zakresu podatków VAT i CIT

samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Interselect sp. z o.o. została założona w 2019 roku. <br/> <br/>Głównym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse