Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

KOROPACK Spółka Akcyjna

05-506 Władysławów, Żwirowa 53/55, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie
• Księgowanie zakupów – kwalifikacja kosztów
• Uzgadnianie i księgowanie sprzedaży
• Księgowanie innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych
• Ewidencja środków trwałych, naliczanie amortyzacji
• Naliczanie oraz rozliczanie rezerw, rozliczenia międzyokresowe kosztów, rozliczanie inwentaryzacji
• Ustalanie podstawy opodatkowania – naliczanie bieżącego i odroczonego podatku dochodowego
• Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, podatków lokalnych oraz sprawozdań GUS
• Sporządzanie budżetów rocznych
• Kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS
• Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu księgowości
• Nadzór i weryfikacja dokumentów
• Odpowiedzialność za pracę działu księgowości oraz ścisła współpraca z Zarządem

Wymagania

• Wykształcenia wyższego kierunkowego ekonomicznego
• Doświadczenia minimum 3 lata na stanowisku samodzielnego księgowego
• Bardzo dobrej praktycznej znajomości oraz umiejętności zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości, obowiązujących przepisów podatkowych /PDOP, VAT, kasy fiskalne
• Biegłej znajomości obsługi komputera, szczególnie arkusze kalkulacyjne Excel
• Mile widziana znajomość programów Symfonia FK, Kasa, ST, analizy finansowe
• Pełnego zaangażowania w system pracy spółki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
• Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, zdolności analitycznego myślenia
• Dobrej współpracy w zespole, komunikatywności
• Dyspozycyjności w trakcie zamykania miesiąca, budżetowania, itp.
• Wysokich standardów etycznych

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie szczegółowego CV ze zdjęciem z dołączeniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

KOROPACK S.A. to firma produkcyjno-handlowa działająca w branży opakowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa