Samodzielna Księgowa / Pomoc Księgowa

Euro Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Euro Consulting poszukuje samodzielnych księgowych oraz pomocy w dziale księgowości.

Zakres pracy:
• samodzielne księgowanie dokumentów w systemie CDN Optima

• sporządzania sprawozdań finansowych. wewnętrznych i zewnętrznych raportów statystycznych oraz deklaracji podatkowych

•przegląd i weryfikacja poprawności danych księgowych na kontach bilansowych

Wymagania

• Kilkuletnie doświadczenie pracy w księgowości

• Umiejętność pracy w zespole

• Znajomość języka angielskiego - mile widziana

• Znajomość obsługi programu CDN Optima - mile widziana

• Znajomość zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

Prezentacja firmy

Początki firmy Euro Consulting sięgają roku 1990. Od początku istnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa