Samodzielna Księgowa (Nieruchomości Komercyjne)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za za jednoczesne prowadzenie pełnej księgowości dla kilku spółek celowych - nieruchomości komercyjne.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka z branży nieruchomości komercyjnych.

Inwestycje zrealizowane przez spółkę zostały wyróżnione w prestiżowych konkursach branżowych, sama firma jest z kolei wielokrotnym zdobywcą tytułu Developera Roku w Polsce.

To, co wyróżnia naszego Klienta to chęć stałego inwestowania w doskonalenie pracy zespołu jak i rozwój indywidualny każdego pracownika poprzez liczne szkolenia merytoryczne oraz wsparcie w certyfikacjach zawodowych.

Nasz Klient jest organizacją, która stawia na kapitał ludzki, jego celem jest długofalowa współpraca z pracownikiem uwzględniająca stopniowe podnoszenie kwalifikacji i poszerzanie kompetencji.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za jednoczesne prowadzenie księgowości kilku spółek celowych - nieruchomości komercyjne
  • Księgowanie wszelkich dokumentów, analiza i uzgadnianie kont
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, kalkulacja podatków: VAT, CIT, podatek od nieruchomości
  • Raportowanie do GUS, NBP, US
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • 3-4 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej w branży Nieruchomości lub w Biurze Rachunkowym
  • Wykształcenie wyższe - Finanse i Rachunkowość
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w dużym zespole
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, masaże w pracy)
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Zajęcia językowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Spotkania dla pracowników i ich rodzin

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page