Samodzielna Księgowa (nieruchomości / bez ang)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta - spółki z branży nieruchomościowe poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Idealnym kandydatem będzie osoba z min 3 letnim doświadczeniem i znajomością obszaru nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z wieloletnimi tradycjami budująca nieruchomości na terenie Polski zapewniając dbałość o jakość lokali mieszkaniowych i usługowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości spółki nieruchomościowej
  • Aktywny udział w procesie przygotowywania sprawozdania finansowego
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
  • Odpowiedzialność za zamknięcia cykliczne

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym
  • Mile widziana znajomość branży deweloperskiej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości i Prawa Podatkowego
  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem polskim
  • Umowa o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Samodzielna rola w rozwojowej spółce
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page