Samodzielna Księgowa (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla firmy z sektora nieruchomości komercyjnych [zarządzanie biurami/centrami handlowymi] poszukuje samodzielnej księgowej [m/f].
Osoba, która dołączy do zespołu będzie kompleksowo odpowiadała za prowadzenie jednej spółki wraz z pomocą młodszej księgowej. Szeroki zakres obowiązków wraz z raportowaniem do zagranicznej centrali.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora nieruchomości komercyjnych [zarządzanie biurami/ centrami handlowymi].

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości jednej spółki wg UoR
  • Weryfikacja księgowań robionych przez młodszą księgową
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych [VAT, CIT, podatek odroczony]
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP
  • Przygotowywanie pełnych sprawozdań finansowych wg UoR [wraz z cash flow]
  • Przygotowywanie pakietu raportowego na potrzeby grupy wg IFRS
  • Współpraca z audytorami

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe [finanse i rachunkowość lub pokrewne]
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pełnej księgowości
  • Doświadczenie w księgowości spółek z branży nieruchomości [sektor dowolny]
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowa o pracę [po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony]
  • Pakiet benefitów pozapłacowych [prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do kursów językowych]
  • Elasyczne godziny pracy [w tym krótsze piątki]
  • Premia roczna
  • Parking dla pracowników
  • Lokalizacja biura: Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page