Samodzielna Księgowa / Lider ds. Księgowości

SYNTEGIA HR_Sp. z o.o.

Kraków, Rondo Mateczne, małopolskie

Poznajmy się
HR Partner

Powód, dla którego pracuję w HR:
HR to synteza korzyści płynąca
z kontaktów międzyludzkich.
Relacje z ludźmi – jest to przestrzeń,
na którą mamy osobisty wpływ.

Najważniejsza lekcja zawodowa:
Ufaj swojej intuicji, bo tak mówi do
Ciebie życiowe doświadczenia.

Kluczowa, ekspercka kompetencja:
Umiejętność słuchania i zadawania
pytań oraz budowanie atmosfery
sprzyjającej dobrej komunikacji.
Syntegia HR to firma doradztwa personalnego. Realizujemy kompleksowe projekty rekrutacyjne głównie metodą Direct Search oraz Executive Search. Jesteśmy reprezentantem interesów zarówno Klienta jak i Kandydata. Naszym nadrzędnym zadaniem jest znalezienie płaszczyzny porozumienia zawodowego dla obu stron. Uważamy, że tylko takie podejście jest gwarantem pełnego sukcesu.

Cel stanowiska oraz kierunek rozwoju:

  • Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych tematyką księgowości oraz do tych wszystkich, którzy chcieliby wejść szczebel wyżej w swojej karierze zawodowej, a tym samym rozwijać się w kierunku Lidera ds. Księgowości.
  • Poszukujemy osób, które chciałyby związać się z firmą w dłuższej perspektywie. Mile widziane również osoby, które po raz ostatni chciałyby zmieniać pracę przed pójściem na zasłużoną emeryturę.

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Obsługa finansowo – księgowa strategicznych podmiotów gospodarczych należących do portfela klientów.
  • W przyszłości objęcie roli Lidera ds. Księgowości oraz koordynacja pracy Młodszej Księgowej - delegowanie obowiązków, wyznaczanie celów do realizacji, weryfikacja efektów pracy, a także dbanie o jej rozwój zawodowy, poprzez wsparcie merytoryczne i dzielenie się wiedzą.
  • Bieżący kontakt z klientami obsługiwanych spółek – wsparcie w zakresie finansowo – księgowym, rozwiązywanie aktualnych problemów, budowanie pozytywnych relacji opartych na dobrej współpracy.

Nasze oczekiwania:

  • 5-6 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości oraz książki przychodów i rozchodów - wiedza teoretyczna oraz doświadczenie praktyczne– warunek konieczny.
  • Dobra znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz zagadnień podatkowych, a także gotowość do ciągłego aktualizowania swojej wiedzy.
  • Mile widziane osoby, które miały okazję pracować w firmie świadczącej usługi księgowe lub w wewnętrznym dziale księgowości.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office w tym dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość programu Symfonia – dodatkowy atut.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację e-mailową z klientem – dodatkowy atut.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków. Na tym stanowisku „pedantyzm” jest zaletą.
  • Bardzo dobra umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, czyli: dobra komunikacja i umiejętność pracy z klientem.

Miejsce pracy: Kraków, Rondo Mateczne

Pracodawca oferuje:

  • Przyjazne środowisko oraz wysoka kultura pracy.
  • Gwarantowany work - life balance oraz rozliczanie ewentualnych nadgodzin.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Samochód do celów służbowych, wykorzystywany w przypadku wizyt u strategicznych klientów.
  • Pomoc ds. organizacyjnych – osoba odpowiedzialna za odbieranie dokumentów od klientów.
  • Przestronne i komfortowe biuro zlokalizowane w prestiżowym budynku biurowym.
  • Dodatkowe benefity, karta LuxMed lub karta Multisport.
  • Coroczne wyjazdy integracyjne – krajowe lub zagraniczne.
  • Partnerstwo oraz duży kredyt zaufania.
  • Dostęp do projektów, które niejednokrotnie będą dla Ciebie dużym wyzwaniem zawodowym.
  • Nie martw się – możesz liczyć na wsparcie przełożonego oraz szkolenia wewnętrzne.
  • Filiżanka aromatycznej kawy na dobry początek dnia.
Kilka słów od Syntegia HR:
  • Dziękujemy za możliwość kontaktu z Tobą oraz za poświęcony czas na zapoznanie się ze szczegółami oferty. Liczymy na jej pozytywne rozpatrzenie.
  • Chcemy poinformować, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami, jednak kontakt pojawi się z osobami, które spełnią kryteria selekcji wskazane przez naszego Klienta.
  • Wszelkie dodatkowe informacje zostaną przekazane kandydatom podczas rozmowy telefonicznej z HR Partnerem.
  • Dołożymy wszelkich starań, aby wywiady telefoniczne i spotkania odbyły się w dogodnym terminie.
  • Gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność.