Samodzielna księgowa/księgowy

Valio Sp. z o.o.

Warszawa, 02-804, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• księgowanie faktur sprzedaży i faktur kosztowych w systemie Comarch ERP Optima,
• księgowanie innych dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych,
• prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji,
• księgowanie rozliczeń międzyokresowych,
• rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków,
• przygotowanie deklaracji podatkowych,
• przygotowywanie sprawozdań do GUS oraz JPK,
• przygotowanie sprawozdań finansowych.

Wymagania

• minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej, najlepiej w firmie informatycznej/technologicznej,
• wykształcenie wyższe, kierunkowe: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Comarch ERP Optima,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,
• znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
• praktyczna znajomość zagadnień związanych z transakcjami międzynarodowymi,
• mile widziana umiejętność rozliczania dotacji unijnych w ramach prowadzonej obsługi księgowej,
• dokładność i samodzielność w działaniu,
• umiejętność planowania i organizacji własnej pracy,
• odpowiedzialność za powierzone zadania,
• zaangażowanie, operatywność,
• sumienność i skrupulatność.

Prezentacja firmy

Nasza firma tj. VALIO Sp. z o.o. powstała w 2009 roku. Jesteśmy m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna