Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Samodzielna Księgowa/Ksiegowy

Poznań, Swarzędz, Śrem, Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie raportów do GUS, NBP, INTRASTAT
  • wprowadzanie do systemy faktur kosztorysowych
  • wystawianie zamówień dla kontahentow oraz kontrolą nad ich realizacją
  • księgowanie raportów kasowych
  • wystwianie faktur i korekt
  • sprawdzanie dokumentacji pod kontem formalnoprawnym
  • wsparcie innych działów w okresie rozliczeniowym
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

  • znajomość języka angielskiego w stopnio min. komunikatywnym (część rekrutacji będzie przeprowadzona z oddziałem z Kanady)
  • wielozadaniowości w pracy i bardzo dobrego zorganizowania
  • bardzo dobrej komunikacji i poczucia humoru

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (karty Multisport, ubezpieczenie na życie , pakiet medyczny w LuxMed)
  • wsparcie zaangażowanych i bardzo doświadczonych kolegów z innych krajów, którzy zawsze są skorzy do pomocy
  • szkolenia

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Księgowość / Audyt