SAMODZIELNA KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

SKS Connecto Polska Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych
• Dekretacja i księgowanie dokumentów
• Przygotowywanie płatności i ich rozliczanie, księgowanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie rozrachunków
• Rozliczanie podatku VAT w transakcjach krajowych i zagranicznych oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
• Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych oraz terminowe sporządzanie deklaracji w tym zakresie
• Prowadzenie ewidencji środków trwałych
• Księgowanie comiesięcznej listy płac, amortyzacji, rozliczeń międzyokresowych, rezerw kosztowych
• Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
• Udział w procesie zamykania miesiąca
• Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS i NBP
• Przygotowywanie wewnętrznych raportów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie w księgowości
• Doświadczenie w obsłudze systemów księgowych (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
• Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego VAT, CIT, PIT
• Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem
• Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
• Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność sprawnej organizacji czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

SKS Connecto Polska Sp. z o. o. o. o zajmująca się produkcją wiązek kabl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna