Samodzielna księgowa/księgowy

OPI Biuro Rachunkowości i Finansów

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro OPI świadczy pełną obsługę księgową, podatkową, kadrową i płacową firm.

Naszą ambicją jest, by księgowość nie była tylko przykrym obowiązkiem, ale też cennym źródłem informacji. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi różnych branż, także o zasięgu międzynarodowym.

Poszukujemy pracownika ze znajomością obsługi pełnych ksiąg rachunkowych.

Zakres obowiązków

W zakresie obsługi księgowej, rachunkowej i podatkowej zmierzysz się m.in. z:

  • dekretowaniem i księgowaniem dokumentów księgowych tj. faktur zakupu i sprzedaży zarówno krajowych jak i zagranicznych, wyciągów bankowych, raportów kasowych, list płac, dowodów wewnętrznych, delegacji itp.,
  • analizą dokumentów pod względem przepisów podatkowych,
  • sporządzaniem deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT),
  • sporządzaniem sprawozdań finansowych, analiz finansowych dla klienta, sprawozdań do GUS;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Wsparcie techniczne dot. programu księgowego OPTIMA
  • Możliwość skorzystania z pakietów sportowych i medycznych.

Wymagania

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie: wyższe lub średnie
  • preferowany kierunek - rachunkowość i finanse
  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku: minimum 2 lata
  • dobra znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego
  • mile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA, InsERT Rewizor
  • znajomość Comarch XL będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

OPI świadczy pełną obsługę księgową, podatkową, kadrową i płacową firm. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse