Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Sporządzanie deklaracji (CIT,VAT, GUS, INF-U)

• Księgowanie dokumentów i archiwizacja

• Księgowanie i rozliczanie środków trwałych i WNiP

• Obsługa operacji bankowych i raportu kasowego

• Uzgadnianie kont i rejestrów

• Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby firmy

• Prowadzenie rozliczeń PFRON, ZFRON

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie działającej na rynku od 1989 roku

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Systematyczne szkolenia w zakresie wykonywanych zadań

• Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy

• Dobrą atmosferę w pracy

• Pracę na pełny etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Dodatkowe środki wsparcia, np. zwrot kosztów dojazdu, zakupu leków, turnusów rehabilitacyjnych, itp.

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie kierunkowe (preferowanie Finanse lub Rachunkowość)

• Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości . Mile widziane doświadczenie z zakładu o statusie ZPChR.

• Mile widziane znajomość programu COMARCH OPTIMA

• Znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego

• Umiejętności analityczne, samodzielność, rzetelność, skrupulatność, umiejętność planowania i organizowania pracy

• Orzeczenie o niepełnosprawności (wymóg konieczny)

Prezentacja firmy

Firma ARGOS od 29 lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa