Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek kapitałowych w pełnym zakresie, w szczególności:
- dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
- kontrola rozrachunków,
- sporządzanie zestawień księgowych dla klientów,
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- sporządzanie sprawozdań statystycznych.

Oferujemy
-Stabilne warunki zatrudnienia
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Możliwość pracy w ambitnym zespole w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie

Wymagania

- 2-letnie doświadczenie w pełnej księgowości (praktyczne prowadzenie ksiąg handlowych w pełnym zakresie),
- Znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
- Mile widziana praktyczna znajomość programu SYMFONIA,
- Wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości.
- Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole, łatwość w budowaniu relacji
- Umiejętność organizacji pracy własnej, obowiązkowość i terminowość w realizacji zadań
- Nastawienie na ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Pracodawca zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

INITIUM Outsourcing Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu ewidencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse