Samodzielna księgowa/księgowy

40-019 Katowice, śląskie

Usługi Księgowe Fresz Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym. Praca w młodym, zgranym zespole.

Do zakresu obowiązków należało będzie:

samodzielne prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych,
sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, innych
sporządzanie zeznań rocznych oraz sprawozdań finansowych
prowadzenie i kontrola rozliczeń kasowych oraz bankowych,

Oferujemy pakiet szkoleń, kursy doszkalające oraz pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole, premie motywacyjne, wyjazdy integracyjne.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w księgowości (mile widziane w biurze rachunkowym)
- bieżąca znajomość przepisów podatkowych,
- samodzielność, dokładność, chęć do pracy
- znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem

Biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi księgowe, prawne oraz kadrowo-płacowe. ...

Oferujemy:

- stałą umowę o pracę
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pakiet szkoleniowy
- pracę od zaraz
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Finanse