Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Warszawie Wilanów zatrudni na stanowisko Samodzielna Księgowa/ Księgowy
Zakres obowiązków:
- samodzielne prowadzenie KPiR i ksiąg handlowych przydzielonej grupy klientów
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- kontakt z klientami biura i urzędami
Oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie
- pakiet medyczny

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- minimum dwuletnie doświadczanie na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym)
- znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
- znajomość zagadnień kadrowo - płacowych
- znajomość pakietu MS Office oraz Płatnika
- mile widziana znajomość programu Sage Symfonia
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z rozliczeniami wspólnot mieszkaniowych
- doświadczanie w obsłudze klientów

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa