Samodzielna Księgowa (k/m)

HRK S.A.

Złotów, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Samodzielna Księgowa (k/m)Miejsce pracy: Złotów

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • Weryfikacja i uzgadnianie sald
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Wsparcie merytoryczne pracowników działu księgowego

Oczekiwania:

  • Znajomość przepisów o rachunkowości i podatkowych
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, podatkowych (CIT, VAT)
  • Doświadczenie w pracy z programami finansowo-księgowymi
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • premię kwartalną oraz premię roczną
  • karta multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • narzędzia pracy: laptop, telefon
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.