Samodzielna Ksiegowa - globalna firma produkcyjna

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, działającej na rynku globalnym poszukuje do działu księgowości Samodzielnej księgowej, która będzie wspierała główną księgową w księgowaniu zdarzeń gospodarczych po stronie kosztowej i dołączy do 5 osobowego zespołu.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych, WNT oraz importu usług
  • Sporządzanie deklaracji podatkowej VAT
  • Rozliczanie krajowych i zagranicznych delegacji
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów i innych zdarzeń gospodarczych
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Profil kandydata

  • Wyższe w obszarze finansów (rachunkowość,ekonomia)
  • Minimum 4/5 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych z zakresu VAT w szczególności z zakresu odwrotnego obciążenia
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniu
  • Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość
  • Umiejętność czasu pod presją czasu
  • Znajomość systemu MS Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość Office, Word, Excel, internet

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej spółce
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page