Samodzielna Księgowa (firma produkcyjna)

HRK S.A.

Mława, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, dużej i stabilnej firmy z branży produkcyjnej, posiadającej swój zakłąd produkcyjny w Mławie poszukujemy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa (firma produkcyjna)Miejsce pracy: Mława

Zadania

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu miesięcznych deklaracji finansowych,
  • Przygotowywanie płatności oraz ich prognoz,
  • Wystawianie faktur sprzedaży,
  • Księgowanie transakcji magazynowych, wyciągów bankowych, delegacji służbowych i zaliczek (oraz ich rozliczanie),
  • Klasyfikacja i dekretacja operacji gospodarczych (zakupy krajowe i zagraniczne).

Wymagania

  • Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość zasad rachunkowości wg standardów polskich i zagranicznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (obsługa anglojęzycznego modułu systemu księgowego + kontakt z anglojęzycznym przełożonym);
  • Dobra znajomość systemu MS Office (Excel);
  • Mile widziana znajomość systemu Oracle,
  • Umiejetność organizacji pracy,
  • Otwartość na pozyskiwanie nowej wiedzy,
  • Komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wyngrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach miedzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.