Samodzielna Księgowa Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowej. Do obowiązków pracownika będzie należało:

- prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów w systemie Symfonia
- praca w siedzibie naszej firmy z możliwością wyjazdów do siedziby klienta
- kontakt z klientami oraz urzędami
- praca w pełnym wymiarze godzinowym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie pracy w księgowości minimum 3 lata
- dobra znajmość zasad rachunkowości oraz podstaw prawa podatkowego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę w miłej i niestresującej atmosferze w nowoczesnym biurze
- możlwość odbycia szkoleń w Stowarzyszeniu Księgowych lub CEDOZie

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski zostało założone w 2010 roku. Mieścim... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa