Samodzielna Kadrowa / Samodzielny Kadrowy

Usługi Księgowe Fresz Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma usługi księgowe Fresz sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta. Korzystamy z nowoczesnego oprogramowania usprawniającego naszą pracę. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym.

Poszukujemy osoby do samodzielnego prowadzenia spraw kadrowo płacowych klientów biura rachunkowego.

Do obowiązków należało będzie m.in..:

  • sporządzanie list płac oraz rachunków do umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji ZUS
  • sporządzanie wyliczeń zobowiązań publicznoprawnych
  • przygotowywanie rocznych rozliczeń m.in. PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby kontroli zewnętrznych,
  • prowadzenia teczek osobowych

Oczekujemy wykształcenia kierunkowego, znajomości przepisów branżowych, mile widziana znajomość programu Enova.

Oczekujemy zgłoszeń od osób samodzielnych i dokładnych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość przepisów branżowych
  • umiejętności: obsługa komputera - w tym pakietu MS-Office;
  • chęć poszerzania wiedzy
  • analityczne myślenie

Osoba aplikująca na stanowisko powinna cechować się samodzielnością, dokładnością, posiadać umiejętność wyszukiwania informacji. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania oraz dużej chęci do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjemnej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wyjazdy integracyjne
  • atrakcyjny system dodatkowych premii
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę od zaraz

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi księgowe, prawne oraz kadr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse