Samodzielna/Główna Księgowa

HRQ Engineering Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  •  Prowadzenie klientów wewnętrznych i zewnętrznych biura w myśl Ustawy o Rachunkowości, z zachowaniem zasad przepisów Ustawy o VAT, CIT, PIT
  •  Bezpośredni kontakt z klientem i organami Państwowymi
  •  Rozliczenia miesięczne, kwartalne i zamknięcia roku w firmach zleconych do obsługi outsourcingu księgowego

Wymagania

  • Bardzo dobra praktyczna i teoretyczna znajomość zagadnień podatkowych VAT, CIT, PIT
  • Znajomość systemu ENOVA, Saldeo
  • Umiejętność prowadzenia KH i KPiR wg ustawy o rachunkowości i sporządzania rocznych raportów (sprawozdań) zamknięcia
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji VAT, GUS, zaliczek na PIT lub CIT
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w prowadzeniu spółek
  • Wykształcenie wyższe – ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo
  • Samodzielność, komunikatywność oraz dobrą organizację pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • -Praktyczna znajomość pakietu MS Office

OFERTA:

  • Praca stacjonarna w siedzibie biura (osiedle Prokocim-Bieżanów)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (opcja B2B również możliwa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Stały dostęp do portali księgowo-kadrowych i pakiet szkoleń
  • Stabilne zatrudnienie w certyfikowanym biurze

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją specjalistów, inżynierów oraz kadry zarządzając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa