Salesforce Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1101626

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Salesforce Developera

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań opartych na platformie Salesforce.com
  • Estymowanie wymagań
  • Review przekazanych wymagań

Wymagania:
  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań opartych na Salesforce.com
  • Praktyczna znajomość języków Apex, VisualForce
  • Praktyczna znajomość Web Services API
  • Znajomość SQL
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland