Sales Support Specialist - branża medyczna

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w łańcuchu dostaw (preferowana branża - retail), chcących rozwijać się w obszarze wsparcia sprzedaży na stanowisku Sales Support Specialist. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za koordynację procesów logistycznych oraz wsparcie działań marketingowych na rynku bułgarskim (z siedziby w Warszawie).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 180 salonami w całym kraju.
Firma została zbudowana na mocnym fundamencie profesjonalizmu, miłości do zdrowego wzroku oraz wzorowej obsługi klienta.

Opis stanowiska

  • Koordynacja procesów logistycznych pomiędzy Centrum Dystrybucji a placówkami handlowymi w docelowym rynku Europy Centralnej
  • Zapewnienie dostępności produktów i terminowości dostaw w docelowym rynku, we współpracy z lokalnym działem marketingu
  • Weryfikacja i uzupełnianie danych oraz koordynacja przepływu zamówień w systemie ERP
  • Budowa dobrych i efektywnych relacji z kluczowymi klientami wewnętrznymi
  • Współpraca z lokalnymi działami sprzedaży oraz marketingu, m.in. przy organizacji kampanii reklamowych
  • Nadzór nad właściwą realizacją działań marketingowych w docelowym rynku
  • Zapewnienie terminowej dystrybucji materiałów promocyjnych
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz na potrzeby działu logistyki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, marketing i zarządzanie
  • Minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w łańcuchu dostaw
  • Doświadczenie w branży Retail będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemów ERP będzie atutem
  • Komunikatywność, proaktywność, skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnego organizowania swojej pracy
  • Zdolność pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka bułgarskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie
  • Pakiet dodatkowych benefitów (opieka medyczna, sport)
  • Dodatkowe benefity związane z profilem działalności firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page